Wyślij wiadomość
Dongguan Hesheng Creative Technology Co., Ltd.
produkty
Sprawy
Dom > Sprawy >
Najnowsza sprawa firmy dot Wideo-broszurka z zaproszeniami do ślubu
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Helen Wang
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Wideo-broszurka z zaproszeniami do ślubu

2023-09-01
 Latest company case about Wideo-broszurka z zaproszeniami do ślubu

Badanie przypadku Nasze zaproszenie na wesele wideo

najnowsza sprawa firmy na temat Wideo-broszurka z zaproszeniami do ślubu  0
Przemysł: Planowanie ślubów

CEL:Aby stworzyć niezapomniane i wyjątkowe zaproszenie do ślubu dla naszych gości.

Skala:200 zaproszeń do ślubu wysłanych na listę gości.

Wpływ: Dużo się udało

Przegląd projektu:Planując nasze wesele chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego dla naszych gości, żeby zaproszenie wyróżniało się i robiło na nich trwałe wrażenie.

Nasz klient ściśle współpracował z nami, aby zaprojektować piękne i spersonalizowane zaproszenie wideo, które uchwyciło istotę naszej historii miłosnej.i przekazał podekscytowanie i radość naszego nadchodzącego dnia ślubu.

Wysyłaliśmy 200 zaproszeń do ślubu wideo za pośrednictwem zwykłej poczty do wybranej listy gości.Nasi goście byli nie tylko podekscytowani, ale także głęboko poruszeni wysiłkiem, jaki włożyliśmy w przygotowanie tak wyjątkowego zaproszenia.

Świadectwo klienta:

"Zdecydowaliśmy się zrobić więcej dla naszych zaproszeń do ślubu, a współpraca z Shiny dla naszego zaproszenia do ślubu wideo była najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy.Zespół z Shiny pomógł nam stworzyć oszałamiający i serdeczny film, który sprawił, że nasi goście czuli się częścią naszej historii miłosnej.Odpowiedź od naszych gości była niesamowita, z 120% większym wskaźnikiem odbiorców w porównaniu do ślubów naszych przyjaciół.i zaangażowanie w tworzenie unikalnego produktu były wyjątkoweJesteśmy naprawdę wdzięczni za ten wyjątkowy element naszego ślubu i gorąco polecamy Shiny każdemu, kto chce stworzyć niezapomniane wspomnienia".

Tworzenie wyjątkowego i niezapomnianego doświadczenia dla naszych gości poprzez zaproszenie do ślubu wideo uczyniło nasz dzień ślubny jeszcze bardziej wyjątkowym.Kreatywność i profesjonalizm Shiny odegrały znaczącą rolę w uczynieniu naszego wesela niezapomnianym wydarzeniem..