Wyślij wiadomość
Dongguan Hesheng Creative Technology Co., Ltd.
produkty
Sprawy
Dom > Sprawy >
Najnowsza sprawa firmy dot Firmowe pudełko upominkowe
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Helen Wang
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Firmowe pudełko upominkowe

2023-08-25
 Latest company case about Firmowe pudełko upominkowe

Studium przypadku – badania BMW

najnowsza sprawa firmy na temat Firmowe pudełko upominkowe  0
Branża: Finanse

BRAMKA: Sprzedawać członkostwa w strategii inwestycyjnej

SKALA: Broszura wideo zawierająca 5000 sztuk, dostarczona pocztą pierwszej klasy USPS

UDERZENIE: Bardzo udany

PRZEGLĄD PROJEKTU:Nasz klient był zainteresowany poprawą współczynnika odpowiedzi, jaki otrzymywał w przypadku zwykłych kampanii wysyłanych pocztą papierową.Po współpracy z BMW przy tworzeniu wideoprzesyłki przeprowadzili test porównawczy, wykorzystując 1000 swoich poprzednich papierowych materiałów marketingowych w porównaniu z 1000 materiałów wideo-mailingowych.Wstępne wyniki wykazały o 80% wyższy wskaźnik odpowiedzi w przypadku mailingów wideo i aby to potwierdzić, przeprowadzili ten sam test jeszcze dwukrotnie.Po uzyskaniu takich samych wyników w 2018 r. przeszli na korzystanie wyłącznie z poczty wideo i do dziś są zachwyceni wynikami.

Opinia klienta:

„Współpracujemy z zespołem BMW od połowy 2018 r., kiedy po raz pierwszy przetestowaliśmy ich broszurę wideo w porównaniu z naszą kreacją kontrolną w jednej z naszych długotrwałych wielokanałowych kampanii direct mail. Ich broszura wideo przewyższyła naszą kontrolę, zwiększając zamówienia o 82,5% – zwrot z inwestycji, jaki zaobserwowaliśmy podczas współpracy z BMW, wykracza daleko poza liczby – ich zespół jest profesjonalny, fantastycznie się z nim współpracuje i wykracza poza wszystko, jeśli chodzi o obsługę klienta i doskonałość w tworzeniu wyjątkowych produktów, które tworzą. z BMW i nie możemy się doczekać wielu kolejnych lat współpracy z nimi. Są naprawdę postrzegani jako partnerzy i cenimy atmosferę pracy zespołowej, która sprawia, że ​​Media Fast jest najlepsze.”

 

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ

najnowsza sprawa firmy na temat Firmowe pudełko upominkowe  1 najnowsza sprawa firmy na temat Firmowe pudełko upominkowe  2 najnowsza sprawa firmy na temat Firmowe pudełko upominkowe  3 najnowsza sprawa firmy na temat Firmowe pudełko upominkowe  4

01-PORSCHE Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

02-MASERATI Marketing LLC

03- VOLVO LAVALMarketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

04- AudiMarketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością